Vitajte v požičovni autokaravanov a obytných prívesov mojkaravan.sk. Sme milovníci dobrodružného cestovania, neopakovateľných výletov, zážitkov a slobody na cestách. Milujeme všetky voľné chvíle, víkendy a dovolenky strávené s rodinou a priateľmi na cestách-necestách.

Robíme to, čo máme radi

Milujeme cestovanie a dovolenkovanie v karavanoch, a preto sme sa rozhodli sprostredkovať tento zážitok aj ostatným. Otvorili sme si požičovňu karavanov a snažíme sa robiť všetko pre to, aby naši zákazníci počas dovolenky prežili rovnako krásne chvíle a momenty ako zažívame my.

Vyberte si z našej ponuky karavanov

V našej požičovni karavanov vám ponúkame prenájom obytných prívesov, tzv. karavanov, ale aj motorizovaných obytných domčekov, autokaravanov. Všetky naše karavany sú vo výbornom technickom stave, viaceré z nich sú dokonca úplne novučičké (rok výroby 2016). Podľa vašich preferencií alebo typu dovolenky, na ktorú sa chystáte, si zvoľte typ karavanu a rezervujte si ho priamo online. V dohodnutom čase a termíne si potom karavan vyzdvihnete buď u nás na pobočke v Bratislave, alebo vám karavan dopravíme k vám domov.

Ku všetkým karavanom vám okrem základnej výbavy automaticky zapožičiame aj praktické doplnkové príslušenstvo, ako napr. rozkladací stôl, stoličky, gril atď. Autokaravany sú vybavené najmodernejšou navigáciou a cúvacou kamerou. Okrem toho ponúkame extra príslušenstvo za príplatok, ako napr. zapožičanie elektrocentrály, alebo za vás radi vybavíme cestovné poistenie. Skrátka chceme, aby ste boli maximálne spokojní a dovolenku si naplno užili.

Požičovňa karavanov mojkaravan.sk vám želá krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku!

KONTAKT

Požičovňa karavanov - mojkaravan.sk
Areál DOAS
Pribylinská 10
831 04 Bratislava - Žabí majer
Slovakia
(preberanie karavanov)

Fakturačná adresa:
Karavany s.r.o.
Bebravská 5
821 07 Bratislava
Slovakia
(sídlo spoločnosti)

Email: info@mojkaravan.sk
Tel.: +421 902 222 123

Mojkaravan na Facebooku