Vitajte v požičovni obytných prívesov mojkaravan.sk. Sme milovníci dobrodružného cestovania, neopakovateľných výletov, zážitkov a slobody na cestách. Milujeme všetky voľné chvíle, víkendy a dovolenky strávené s rodinou a priateľmi na cestách - necestách.

Robíme to, čo máme radi

Milujeme cestovanie a dovolenkovanie v karavanoch, a preto sme sa rozhodli sprostredkovať tento zážitok aj ostatným. Otvorili sme si požičovňu obytných prívesov a snažíme sa robiť všetko pre to, aby naši zákazníci počas dovolenky prežili rovnako krásne chvíle a momenty, ako zažívame my.

Vyberte si z našej ponuky karavanov

V našej požičovni karavanov vám ponúkame prenájom obytných prívesov, tzv. karavanov - obytných domčekov. Všetky naše karavany sú vo výbornom technickom stave. Podľa vašich preferencií alebo typu dovolenky, na ktorú sa chystáte, si zvoľte typ karavanu a rezervujte si ho priamo online. V dohodnutom čase a termíne si potom karavan vyzdvihnete buď u nás na pobočke v Bratislave, alebo vám karavan dopravíme k vám domov.

Ku všetkým karavanom vám okrem základnej výbavy automaticky zapožičiame aj praktické doplnkové príslušenstvo, ako napr. rozkladací stôl, stoličky, atď. Okrem toho ponúkame extra príslušenstvo za príplatok, ako napr. zapožičanie elektrocentrály, grilu, alebo za vás radi vybavíme cestovné poistenie. Skrátka chceme, aby ste boli maximálne spokojní a dovolenku si naplno užili.

Požičovňa karavanov mojkaravan.sk vám želá krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku!

KONTAKT

Požičovňa karavanov - mojkaravan.sk
Areál DOAS
Pribylinská 10
831 04 Bratislava - Žabí majer
Slovakia
(preberanie karavanov)

Email: info@mojkaravan.sk
Tel.: +421 902 222 123

Mojkaravan na Facebooku